O nas

DDC Damian Dziuba Consulting – internetowe biuro podróży „Urlop z Niemiec” tworzą osoby dla których podróżowanie i zwiedzanie świata jest pasją i sposobem na życie. Cechuje nas każdorazowo indywidualne podejście do Klienta by móc, dobrać ofertę wymarzonych wakacji. Nasz zespół to osoby, które zdobywają wiedzę aktywnie podróżując, by rzetelnie informować swoich Klientów o specyfice regionów, kulturze, kuchni, obyczajach i zabytkach. Na tle innych biur podróży wyróżniamy się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w kreowaniu wymarzonych wakacji. Odwiedziliśmy ponad 75 państw wybierając sieci 5***** hoteli jak i podróżowaliśmy z plecakiem poznając obszary które z pewnością Państwa zainteresują.

„Urlop z Niemiec” współpracuje tylko i wyłącznie z rzetelnymi i wypłacalnymi touroperatorami turystyki z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. W głównej mierze proponujemy wyjazdy od niemieckich organizatorów turystyki, ze względu na jakość, niższe ceny i komfort podróży. Podpisane umowy z niemieckimi touroperatorami czynią nasze biuro bardziej konkurencyjnym na rynku polskim, co przekłada się na zaufanie naszych Klientów, ceniących komfort, bezpieczeństwo i zaoszczędzone pieniądze (nie rzadko analogiczna oferta wyjazdu z Niemiec jest 30% tańsza, niż ta proponowana z wylotem z Polski). Na specjalne życzenie możemy zaproponować wylot także z Polski (Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania, Gdańska)

Właściciel biura Damian Dziuba pasjonata Afryki, miłośnik kuchni arabskiej i latynoskiego tańca oraz muzyki Tybetu. Podczas aktywnego zwiedzania globu zrealizował klika swoich marzeń, m.in. sadząc drzewo baobabu na Madagaskarze, przeprawił się pirogą na Jukatanie do Gwatemali rzeką pełną krokodyli, przejechał szlak wojny Ruchu Polisario, wygrał regionalny konkurs gotowania lokalnych potraw kuchni indyjskiej w Indiach, zbierał datki z mnichami w Laosie, wpierał szkoły w Gambii. Wciąż pozostaje jemu wiele do odkrycia w tym opieka nad psami pociągowymi na Grenlandii, spędzenie świąt wielkanocnych na Wyspie Wielkanocnej, czy samodzielnie zrobienie wieńców ozdobnych typowych dla Hawajów.

Nasza wiarygodność:

  • Nieprzerwanie od 2013 roku jesteśmy członkiem Programu Rzetelna Firma przy Krajowym Rejestrze Dłużników
  • Ponad 150 prawdziwych opinii na naszym fanpage i ponad 47 000 osób obserwujących nasz profil na Facebooku