O nas

DDC Damian Dziuba Consulting – internetowe biuro podróży Urlop z Niemiec tworzą osoby dla których podróżowanie i zwiedzanie świata jest pasją i sposobem na życie. Cechuje nas każdorazowo indywidualne podejście do Klienta by móc, dobrać ofertę wymarzonego wyjazdu urlopowego. Nasz zespół to osoby, które codziennie zdobywają wiedzę w zakresie podróży po sześciu kontynentach, by rzetelnie informować swoich Klientów o specyfice regionów, kulturze, obyczajach i zabytkach. Na tle innych biur podróży wyróżniamy się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w kreowaniu wymarzonych wakacji. Odwiedziliśmy ponad 75 państw wybierając sieci 5***** hoteli jak i podróżowaliśmy z plecakiem poznając obszary które z pewnością Państwa zainteresują.

DDC Consulting współpracuje tylko i wyłącznie z rzetelnymi i wypłacalnymi touroperatorami turystyki z Niemiec, Austrii i Szwajcarii, których wiarygodność finansowa jest sprawdzana w tak zwanych wywiadowniach gospodarczych nie rzadziej, niż raz na kwartał co jest gwarantem bezpieczeństwa Klientów. W głównej mierze proponujemy wyjazdy od niemieckich organizatorów, ze względu na jakość, niższe ceny i komfort podróży. Podpisane umowy z niemieckimi organizatorami turystyki czynią nasze biuro bardziej konkurencyjnym na rynku polskim, co przekłada się na zaufanie naszych Klientów, ceniących komfort, bezpieczeństwo i zaoszczędzone pieniądze (nie rzadko analogiczna oferta wyjazdu z Niemiec jest 40% tańsza, niż ta proponowana z wylotem z Polski).

Nasi doradcy każdorazowo dopytując o indywidualne potrzeby spędzenia urlopu wychodzą z inicjatywą polecenia sprawdzonych miejsc godnych uwagi, np. ( luksusowego 5* hotelu, czy chęci poczucia odrobiny adrenaliny w indywidualnym poznawaniu wybranego zakątka świata podróżując indywidualnie lokalnym autobusem sypiając w miejscach bardziej oszczędnych). Właściciel biura Damian Dziuba pasjonat Afryki, miłośnik kuchni arabskiej i latynoskiego tańca oraz muzyki Tybetu. Jego marzeniem jest budowa studni w południowym Sudanie, posadzenie baobabu na Madagaskarze, podróż lokalnymi środkami transportu od Bamako przez Luandę, Windhoek, Lusakę do Doliny Omo w Etiopii na spotkanie na miejscowymi plemionami.

Nasza wiarygodność:

  • Od 2013 roku członkostwo w Polskiej izbie Turystyki
  • Nieprzerwanie od 2013 roku jesteśmy członkiem Programu Rzetelna Firma przy Krajowym Rejestrze Dłużników
  • Blisko 150 prawdziwych opinii na naszym fanpage i ponad 40 000 osób obserwujących nasz profil na Facebooku